Společnost SILVANOLS Green Pharma vyrábí více než 20 let volně prodejná léčiva, zdravotnické prostředky a přírodní doplňky stravy s využitím léčivé síly přírody, jejíž dostupnost se tak snaží přiblížit lidem celého světa.

Naší vizí je stát se přední zelenou farmaceutickou společností v baltských zemích, vyznačující se skvělou pověstí výrobků zastoupených na všech kontinentech.    SILVANOLS má své kořeny v Lotyšsku, které je považováno za jedno z nejčistších prostředí na světě a je zemí původu inovačních produktů této značky, vyráběné s důrazem na její nepřetržitý vývoj. Výsadou těchto výrobků je používání čistě přírodních ingrediencí při současném zachování jejich vzácných vlastností. Obsažené ovocné šťávy z planě rostoucích bobulovin lisované zastudena pak navíc dodávají zákaznicky oblíbeným balzámům a sirupům značky SILVANOLS nevšední příjemnou chuť.

Bohaté produktové portfolio, zahrnující více než 30 originálních výrobků určených pro různá použití, je výsledkem úspěšné aplikace získaných poznatků o přírodních látkách v kombinaci s využitím moderních technologií.  Výrobky značky SILVANOLS jsou na trh dodávány v různých formách: jedná se o tablety, tobolky, spreje, tekuté balzámy, sirupy a gely. Jelikož se jedná o ryze přírodní výrobky neobsahující laktózu, lepek, ani geneticky modifikované organismy, jsou bezpečné i pro děti a další rizikové skupiny spotřebitelů. Kvalita, účinnost a bezpečnost těchto výrobků je garantována certifikátem Sdružení lotyšských pediatrů, který opravňuje společnost SILVANOLS k použití značky kvality „Doporučeno Sdružením lotyšských pediatrů" na vybrané produkty.

Kvalitu výrobního procesu zajišťuje provoz v laboratorních a výrobních zařízeních společnosti SILVANOLS schválených dle evropského standardu SVP (Správná výrobní praxe) a opatřených certifikací ISO 13 485 (Systém managementu jakosti) a ISO 22000 (Systém bezpečnosti managementu potravin).  

SILVANOLS je součástí rozsáhlého seskupení Olainfarm Group, jež zahrnuje přední farmaceutické výrobce v pobaltských státech, např. akciovou společnost „Olainfarm", lékárenský řetězec „Latvijas Aptieka" a také společnost SILVANOLS, která působí jakožto odborník v oblasti fytofarmak.

Společnost SILVANOLS se aktivně podílí na činnosti níže uvedených institucí:

Nová tvář značky SILVANOLS demonstruje nepřetržité zdokonalování produktů vysoké kvality a hodnotu společnosti, které jsou výsledkem spokojenosti a důvěry v tyto výrobky každého jednotlivého partnera společnosti a jejího zákazníka. Firemní strategie společnosti vyznává základní hodnoty přírody to znamená čistotu, účinnost a bezpečnost, a tedy kvalitu a radost ze života naplněného pestrobarevným optimismem, který prostupuje každým aspektem výrobků značky SILVANOLS. Díky respektování těchto základních hodnot je tato společnost nejen tuzemským lídrem v oblasti přírodních léčivých produktů, ale zároveň úspěšně expanduje i mimo lotyšské hranice, aby svými produkty světu dokázala, že příroda léčí!

Ценности Silvanols

PŘÍRODA/TRADICE

Technologie výrobků SILVANOLS vychází z hluboce zakořeněných znalostí, zděděných po baltských předcích, lotyšských farmaceutických tradic a medicínských poznatků. Zatímco lidé v mnoha vyspělých zemích světa léčivé síly přírody dnes znovu objevují, v Lotyšsku se tyto hodnoty dědí z generace na generaci, jsou stále živé, a tak není náhodou, že i SILVANOLS využívá jejich prospěšnosti. Baltská tradice sbírání bylin a jejich použití k léčbě a prevenci během dlouhých zimních měsíců je u Lotyšů stále velmi rozšířená, a proto SILVANOLS s hrdostí vyrábí doplňky stravy a léčiva inspirované přírodou, obohacené národními tradicemi, a světu tak přináší produkty na bázi léčivých olejů, objevených již ve třicátých letech minulého století lotyšským vědcem a chemikem jménem Alfreds Ošiņš. Značka SILVANOLS, založená na tradicích národa, tak spotřebiteli dává možnost, aby si uprostřed dnešní záplavy nabídky chemických prostředků vybral produkt, jehož složení pramení z čisté a ničím neposkvrněné přírody, jejíž unikátní vlastnosti jsou známé a uznávané po mnoho generací

KVALITA ŽIVOTA/RADOST ZE ŽIVOTA

Při neustálém vzestupu znečišťování přírody na celém světě si jistě vážíme veškerých kroků, které napomáhají kjejí ochraně a kvalitě života.

SILVANOLS sdílí obavy spojené s otázkami životního prostředí včetně zodpovědnosti za kvalitu našeho života, a proto usiluje o to, aby výrobou svých produktů, dostupných co nejširší spotřebitelské obci, podpořil vizi zdravého životního stylu a přispěl tak ke snížení používání syntetických látek v oblasti péče o zdraví.  Spotřebitelům, kteří používají výrobky značky SILVANOLS, se otevírá šance dosáhnout nové kvality života, naplněného radostí a vědomím nezbytné spoluúčasti na ochraně vlastního zdraví včetně zdraví svých nejbližších.

VITALITA

Práce ve společnosti s vysokými morálními standardy, poslání napomáhat dosažení lepší kvality života nás všech, vědomí, že produkujeme prvotřídní a jedinečné výrobky, jsou atributy přispívající ke spokojenosti celého týmu pracovníků společnosti SILVANOLS.  

Klíčem na cestě k úspěchu a inovaci je neutuchající elán a úsilí věnované všemu, co lidé ve společnosti SILVANOLS dělají. Tato vitalita se odráží v samotném logu SILVANOLS, jeho výrobcích, permanentním rozvoji a zápalu týmu společnosti, a zároveň i zpětné vazbě spokojených firemních partnerů a stále širšího okruhu zákazníků. Označení „Green“ je nejen symbolem přírody, ale také barvou signalizující optimismus, kterým je naplněn každý dosažený výsledek této společnosti.